„Jest taka jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska.”
Dnia 28 maja w naszej szkole odbyła się przepiękna uroczystość z okazji święta naszych kochanych Mam. Uczennice i uczniowie klas I-III przygotowali bogaty program artystyczny, w którym nie zabrakło pięknych wierszy i wzruszających utworów muzycznych. W tym szczególnym dniu dzieci pragnęły najpiękniej jak umiały wyrazić swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko miłość, jaką obdarzają swoje Mamy. Na koniec występu wszystkie Mamy otrzymały skromne upominki od swych pociech, którymi były własnoręcznie wykonane laurki. Po części oficjalnej nadszedł czas na mały poczęstunek przygotowany przez Tatusiów.
Życzymy wszystkim Mamom, abyście zawsze czuły się kochane i doceniane, a miłość, którą obdarzacie innych wracała do Was przez cały czas!